Výdejníky vody s filtrací

Výdejníky vody s filtrací

Co je systém WATERPOINT?

Tento systém využívá bezbarelové výdejníky vydávající horkou, studenou pokojovou nebo perlivou vodu k okamžité spotřebě. Výdejník je připojen k dostupnému vodovodnímu řádu a filtruje vodu těsně před její spotřebou, čímž zajišťuje vydání zdravotně nezávadné a čerstvé vody.

Systém Waterpoint zajišťuje přístup k vysoce kvalitní pitné vodě. Zařízení WATERPOINT zlepšují chuť vody z vodovodu, a proto ji lze srovnávat s čistou osvěžující vodou vytékající z přírodního zdroje.

Systém WATERPOINT je moderní způsob zásobování pitnou vodou:

Systém WATERPOINT je založen na POU (ang. „Point of Use“), tj. filtruje a připravuje pitnou vodu v místě použití, a díky tomu minimalizuje riziko sekundární kontaminace, poskytuje svěží a chutnou vodu. Nová generace výdejníků vyplňuje mezeru na trhu se zařízeními pro systémy hromadného zásobování pitnou vodou. Účinné sady filtrů umožňují mechanické, chemické a v některých případech i mikrobiologické čištění vody. Používáme takové techniky, díky kterým nedochází k narušení požadovaného složení minerálních látek ve vodě!

Tento systém zaručuje neomezený přístup k pitné vodě bez nutnosti výměny barelů, či nakupování a skladování perlivé vody, vaření vody na čaj nebo kávu a likvidace plastových obalů.

POHODLNĚ

nenápadná instalace, trvalý přístup k pitné vodě, přizpůsobení dle potřeb zákazníka

ÚSPORNĚ

mnohem levnější, neomezené množství vody

BEZPEČNĚ

optimalizace parametrů vody těsně před její spotřebou a pravidelná kontrola

EKOLOGICKY

žádné dodávky, žádné polykarbonátové obaly, používání ekologických filtračních sad
Zadzwoń